Babysitting Agency Bratislava

  • English
  • Slovenčina

Kontakt

Veľmi sa teším, že si prezeráte stránku našej agentúry.

Práci s deťmi v rámci opatrovania sa venujem už 11 rokov a som v ich prítomnosti maximálne spokojná a šťastná. Na prianie rodičov mám vyštudovanú ekonomickú školu, čo mi síce rozšírilo obzor, no odmalička som inklinovala viac k deťom. Preto som už v 17. rokoch začala pracovať v táboroch ako paktikantka, neskôr ako oddielová vedúca a veľmi dlhé roky ako hlavná vedúca. Po pre mňa šťastnej materskej dovolenke s mojimi dcérami som zároveň založila detský tanečný súbor moderného tanca, ktorý fungoval 17 rokov do môjho odchodu do zahraničia. Po návrate som účinkovala v detskom divadle a pracovala aj ako asistent režiséra. A keď jedného dňa prišla kamarátka mojej dcéry a zakladateľka tejto agentúry Nela s ponukou opatrovania detí, neváhala som. Spočiatku som opatrovala sporadicky, no neskôr sa klientela rozrástla a keď sa Nelka rozhodla naplno venovať práci s deťmi v škole a zároveň svojim dvom ratolestiam, ktoré medzičasom prišli na svet, s radosťou som po deviatich rokoch spolupráce prijala ponuku na prevzatie agentúry.

Neľutujem, že som opustila prácu v kancelárii, pretože táto práca (ktorú mi je ťažko nazývať prácou) je omnoho rôznorodejšia a stále ma napĺňa, preto nie som len majiteľkou agentúry, ale túto prácu aj sama vykonávam. A keď aj po "práci" vidím niekde v spoločnosti dieťa a ešte vždy ma zaujme, vtedy si uvedomím, že som na správnom mieste.

V dnešnej uponáhľanej dobe čoraz viac rodičov potrebuje pomoc pri svojich deťoch. Chcú, aby ich ratolesti boli v bezpečí a s niekým, na koho sa môžu úplne spoľahnúť. A práve toto sa snažíme zabezpečiť my.

Verím, že s výberom mojej agentúry budete spokojní a vrelo ju odporúčite aj svojím známym.

 

Miriam Merklová

Babysitting agency

Humenské námestie 5

851 07 Bratislava

SLOVAKIA

 

babysitting@babysittingagency.sk

 

+421 905 386 128

 

IČO:    34880631

DIČ:    1025632630