Babysitting Agency Bratislava

  • English
  • Slovenčina

Detský tábor - Potulky prírodou

 

Dôležité informácie pre rodičov:

 

1. Do trojdňového tábora prijímame deti vo veku od 6 do 14 rokov (deti mladšie ako 6 rokov prijímame len na základe individuálnej konzultácie, po dohode s rodičmi a s prihliadnutím na schopnosti dieťaťa).  

 

2. Deti je potrebné medzi 8:00 - 8:30 priviezť na dohodnuté miesto v Bratislave. Deti si prídete vyzdvihnúť medzi 16:30 - 17:00 na rovnaké miesto. Miesto stretnutia a vyzdvihnutia detí sa dozviete priamo v programe tábora. Bližšie informácie k nástupu do tábora budú rodičom posielané prostredníctvom mailu cca 1 týždeň pred plánovaným dňom tábora.

 

3. Teplý obed je pre deti zabezpečný a je zahrnutý v cene tábora.

 

4. Prihlásiť deti je možné len prostredníctvom web formuláru nižšie.

 

5. Prihlásením dieťaťa do trojdňového tábora, organizovaného Babysitting agency, súhlasí rodič so všeobecnými podmienkami.

 

6. Po registrácii a našom zaevidovaní Vám bude poslané potvrdenie o prijatí registrácie dieťaťa do denného tábora spolu s informáciami o platbe, a to na mailovú adresu, ktorú zadáte do registračného formulára.

 

7. Záväznú prihlášku dostane rodič mailom po uhradení tábora. Prihlášku, ktorej súčasťou je aj potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa je potrebné priniesť v deň nástupu dieťaťa do tábora, podpísanú rodičom. Nevyžadujeme, aby potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa bolo podpísané lekárom, stačí podpis rodiča - zodpovedného zákonného zástupcu. 

 

8. Babysitting agency po skončení tábora posiela rodičom mailom link na fotografie z tábora. Sú to milé pamiatky na tábor. Deti si zaspomínajú a pochvália sa zážitkami, ktoré zažili.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte či už telefonicky  0904 556 855, 0902 119 117 alebo e-mailom na tabor@babysittingagency.sk .